KVALITNÍ FOTOKNIHA JAKO SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST

Dopřejte si luxus a výjimečnost v jedné fotoknize. Uložte do ní vzpomínky a chvíle okamžiků, které by neměly být nikdy zapomenuty.

Navrhneme vám fotoknihu v moderním designu bez rušivých nebo kýčových prvků.

FORMÁTY FOTOKNIH

DOKONALE PLOCHÁ - LAYFLAT VAZBA

Layflat je druh lepené vazby, který je taktéž nazýván jako „panorama“ či „zapuštěná vazba“. Tohoto efektu je dosaženo tak, že je zadní strana každého listu pokryta lepidlem, aby na ní mohla být nalepena další strana. Takováto fotokniha je při otevření v dokonalé rovině, a tedy zcela plochá. Díky tomu neuvidíte žádné spoje a nejste nikterak rušeni při prohlížení panoramatických snímků a fotografií umístěných na středu dvoustrany.

VÝJIMEČNOST UKRYTÁ V OBÁLCE

Své fotoknize můžete dát osobní a prvotřídní vzhled díky výběru z několika typů obálek. K dispozici máte desky potažené plátnem, luxusní italskou syntetickou kůží, bílou umělou kůží a dalšími materiály včetně vlastní fotografie.

Typy nabízených materiálů na obálku Vaší fotoknihy najdete zde.

KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ - TISKNEME NA PRÉMIOVÝ FOTOPAPÍR

Tiskneme na speciální Fujifilm fotopapír určený pro fotoknihy, neboť je odolný vůči poškrábání. V lesklém provedení je odolný i vůči otiskům prstů. Abychom dosáhli maximální kvality, rozhodli jsme se jednotlivé stránky fotoknihy proložit dalším papírem, díky čemuž má jeden list váhu 700 g/m2. Kvalita vaší nové fotoknihy tak bude naprosto ohromující.

PRECIZNÍ V KAŽDÉM PIXELU

Ve spolupráci s profesionálními grafiky a tiskaři jsme schopni vyladit design vaší fotoknihy do posledního detailu. Použití moderního softwau i hardwaru je u nás samozřejmostí.

CENÍK FOTOKNIH / DOPRAVA ZDARMA


V ceně je započtená výroba fotoknihy, grafický návrh vč. 1 korektury a předtisková příprava. V případě dalších úprav budou korektury účtovány jako vícepráce hodinovou sazbou 500Kč /h. Všechny ceny jsou včetně 21% DPH.

GALERIE